Hydraulisch filter PI23025RNSMX10
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
Onderdeelnummer:PI23025RNSMX10
Onderdeeltype: hydraulisch filter
Merk: Mahle Knecht Vervanging
MOQ: 60 stuks
  • Details
Functies
  • Buitendiameter: 100 mm (3,94 inch)
  • Binnendiameter: 53 mm (2,09 inch)
  • Lengte: 250 mm (9,84 inch)
  • Instortingsburst: 10 bar (145 psi)