0160DN010BN4HC Hydraulisch filter
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
  • Details
0160DN010BN4HC  -parameter:
Onderdeel nummer
0160DN010BN4HC
Deel naam
Hydraulisch filter
Merk
Hydac
Totale hoogte
160 mm
Buitenste diameter
80 mm
Binnenste diameter
39 mm