10115197 Hydraulisch filter P185407 S3081700 009192450 SH52192
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
  • Details
10115197 Parameter:
Onderdeel nummer
Deel naam
Hydraulisch filter
Merk
Liebherr
Totale hoogte
170 mm
Buitenste diameter
78 mm
Binnenste diameter
39,5 mm