118H-60-03000 Retouroliefilter Bulldozeronderdelen
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
Onderdeelnummer: 118H-60-03000
Deeltype: Hydraulisch filter
Merk: Shantui -vervanging
MOQ: 60PCS
118H-60-03000 Retouroliefilter voor Shantui Dh46 Bulldozer.
  • Details
Functies
  • Compatibiliteit: past perfect bij Shantui Dh46 Bulldozers.
Voordelen
Onze shantui -retouroliefilter biedt verschillende voordelen ten opzichte van concurrenten:
Voordelen
Door ons Retour -oliefilter te kiezen, kunt u verwachten:
Bewijs
Geloof ons niet gewoon. Hier zijn een paar getuigenissen van tevreden klanten:
â Sarah, aftermarket -dienstverlener
Productspecificaties
parameter waarde
Compatibiliteit Shantui Dh46 Bulldozer
Filtertype
Retouroliefilter Materiaal Synthetische vezels van hoge kwaliteit
Dimensies 118 mm x 60 mm x 300 mm
Filtratie -efficiëntie 99,9%