Hoge prestaties waterafscheider John Deere RE526557
De RE526557 kan Fleetguard FS19978, Stanadyne 37013, Baldwin BF9808-D vervangen. Onderdeelnummer: RE526557 Onderdelen naam: Brandstof waterafscheider Merk: John Deere
Onderdeelnummer: SP212799 Onderdeeltype: Brandstoffilterelement Merk: Liugong Vervangingsonderdeel Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 60 stuks Compatibiliteit: Liugong-apparatuur.
Onderdeelnummer: 13074774 Onderdeeltype: Luchtfilterset Merk: Weichai vervangingsonderdeel Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 20 stuks
Onderdeelnummer: G130097 (Montageband P013722, Afdekking P538259, Clip P776033) Onderdeeltype: Luchtfiltereenheid Merk: Donaldson Vervanging Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 20 stuks
Onderdeelnummer: TM720D-400 Part Type:Reverse Osmosis Element Brand:Toray Replacement MOQ:60pcs
Onderdeelnummer: 03254375 Onderdeeltype: Cabinefilter Merk: Manitowoc Vervangingsonderdeel Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 20 stuks
Onderdeelnummer: 6B924 Onderdeeltype: Geplooid luchtfilter MERV-classificatie: 8 Merk:Air Handler Vervanging Minimale bestelhoeveelheid: 20 stuks
Professionele Fabrikant van Hydraulische Filters – Welkom bij het Plaatsen van Uw Bestellingen Wij bieden een breed scala aan hydraulische filtratieproducten voor bouwmachines, industriële apparatuur, landbouwmachines, mijnbouwapparatuur en andere hydraulische systemen. Wij verwelkomen groothandels, distributeurs, detailhandelaren, filterwinkels en leveranciers van aftermarket-diensten van over de hele wereld om contact met ons op te nemen voor samenwerking. Ons Assortiment Hydraulische Filters Wij produceren en leveren verschillende soorten hydraulische filters om te voldoen aan verschillende filtratiebehoeften en toepassingseisen voor apparatuur, waaronder: Hydraulische Filterelementen Vervangende elementen voor hydraulische filtratiesystemen. Hydraulische Oliefilters Helpen verontreinigingen uit hydraulische olie te verwijderen. Hogedruk Hydraulische Filters Filtratieoplossingen voor compatibele hogedruksystemen. Retourleidingfilters Helpen verontreiniging in hydraulische retourleidingen te beheersen. Zuigfilters Ontworpen voor toepassingen op de inlaat van compatibele hydraulische pompen. Hydraulische Filterpatronen Vervangende filtratiepatronen voor industriële apparatuur. Hydraulische Filters op Maat Gepersonaliseerde filtratieproducten op basis van uw vereisten. Waarom Kiezen voor CHINA EVERLASTING PARTS CO., LIMITED? Breed Productaanbod: Een verscheidenheid aan modellen van hydraulische filters voor verschillende apparatuur en filtratietoepassingen. Betrouwbare Filtratie: Producten ontworpen om te helpen bij het opvangen van verontreinigingen en het beschermen van compatibele hydraulische systemen. Concurrerende Groothandelsprijzen: Kosteneffectieve oplossingen voor bulkinkoop en aftermarket-distributie. OEM- & ODM-diensten: OEM- en ODM-samenwerking is welkom, inclusief aangepaste product- en verpakkingsvereisten. Kruisverwijzingsondersteuning: Geef beschikbare onderdeelnummers of filterinformatie op om te helpen bij het identificeren van geschikte vervangende producten. Professionele B2B-service: Wij verwelkomen aanvragen van groothandels, distributeurs, detailhandelaren, filterwinkels en onderhoudsdienstverleners. Vervanging en Maatwerk van Hydraulische Filters Op zoek naar een betrouwbare leverancier van hydraulische filters? Of u nu vervangende hydraulische filterelementen, hydraulische oliefilters, industriële filterpatronen of hydraulische filters op maat nodig heeft, ons team staat klaar om uw vereisten te bespreken. Stuur ons het onderdeelnummer, het machinemodel, de productafmetingen of referentie-informatie om ons te helpen een geschikte oplossing te vinden. Wij verwelkomen groothandelsaanvragen, herhaalbestellingen en OEM/ODM-samenwerking. Neem contact met ons op om de productbeschikbaarheid, minimale bestelhoeveelheden, prijzen en leveringsafspraken te bespreken. Neem Contact met Ons Op voor Bestellingen van Hydraulische Filters Bedrijf: CHINA EVERLASTING PARTS CO., LIMITED Bedrijfsactiviteit: Professionele Fabrikant van H...
De "330510016 Brandstof-waterafscheider is een hoogwaardige brandstof-voorfilter ontworpen voor KV275-generatortoepassingen. Het is ontworpen als een Kohler brandstof-waterafscheider vervanging, dat zorgt voor betrouwbare brandstofreiniging en waterafscheiding om injectiesystemen van de motor te beschermen en de levensduur van de apparatuur te verlengen.
Deze generator brandstof-waterafscheider wordt veel gebruikt in industriële energiesystemen en is geschikt voor zware werkomgevingen waar brandstofverontreiniging een veelvoorkomend probleem is. Het spin-on-ontwerp zorgt voor snel onderhoud en eenvoudige vervanging tijdens routinematige brandstof-waterafscheidervervanging procedures.
Kenmerken: Spin-on-structuur, hoogrendements scheidingsmedium, duurzaam afdichtingssysteem.
Voordelen: Stabiele filtratieprestaties en sterke compatibiliteit met OEM-specificaties.
Voordelen: Beschermt het brandstofsysteem van de motor, vermindert slijtage aan injectoren, verbetert de betrouwbaarheid van de generator.
Bewijs: Compatibel met meerdere OEM-onderdeelnummers van wereldwijde apparatuurmerken.
| Onderdeel | Specificatie |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 330510016 |
| Onderdeeltype | Brandstof-voorfilter / brandstof-waterafscheider |
| Merk | Kohler vervanging |
| Buitendiameter | 4.23 inch (107.4 mm) |
| Lengte | 8.52 inch (216.4 mm) |
| Schroefdraadmaat | 1-14 UN |
| Kom-schroefdraad | 3 3/4-10 UN |
| Pakkings OD / ID | 4.07 inch / 3.78 inch |
| MOQ | 60 pcs |
Deze brandstof-waterafscheidervervanging is compatibel met Kohler-generatormodellen: KD27V12-5CES, KD27V12-5CFS, KD27V20-5CES, KD36V16-5AEP en KV275-generatorsystemen.
Het vervangt ook meerdere OEM-onderdeelnummers van wereldwijde apparatuurmerken, waaronder:
Agco 4347206M3
Baldwin BF1391-O
Bomag 5825015 5825009 05825009 5718031 5825010
Caterpillar 4395037
Claas 130216440 1301644 13016440 0013016440
CNH 500086544
Daewoo 65125015021
DAF 1526655 1533898
Deutz 2113151
Ford 3C469176CA
Donaldson P955606
Fleetguard FS19914
Hamm (Wirtgen Group) 1292404 5825010 1001292404
Hengst H701WK
Hifi SN 916010
Hitachi YA00047220 YA00037134 EOA000557 263J227001
Iveco 5801699334 2997378
Kalmar 923976.3258 9239763258
Konecranes 8802015
Kramer 1000130418
Liebherr 10101998
Man 51125036 51125036000 51125030051
Manitou 709663 608776
Mann WK1080/7x
Mercedes-Benz 0004771302 A4004770301 A0004702190 A0004770303 4770303 6864770003 4702190 A6864770003 A004771302 4160RHHV10MTCSLV A0004770103 4771302 4770103 4700469
Nissan 5223022134
Perkins 4395038
Renault 7424993624
Sany B222100000766
Sandvik BG00362695
Schaeff 5411657780
Sdmo 330510016
Tamrock 55051165
Volvo 20754418 7420754418 11 110 683 VOE3211110683 VOE21409660 VOE7420754418 VOE20593537 VOE4292830 VOE11110683 4292830 3211110683 20593537 11110688 11110683 20765505
★★★★★
"Zeer stabiele kwaliteit, perfecte vervanging voor Kohler-generatorfilters. Onze klanten zijn tevreden over de prestaties." – USA Distributor
★★★★★
"Snelle levering en uitstekende compatibiliteit met meerdere OEM-onderdeelnummers. Geweldige leverancier voor bulkbestellingen." – UK Wholesale Customer
★★★★★
"We hebben deze brandstof-waterafscheider getest op zware generatoren, werkt perfect en stabiele filtratie-efficiëntie." – Middle East Service Company
Als professionele filterfabrikant biedt CHINA EVERLASTING PARTS CO., LIMITED een volledig assortiment filtratieoplossingen, waaronder vervanging van brandstof-waterafscheiderkits, spin-on filters en OEM-vervangingsonderdelen. We ondersteunen wereldwijde B2B-partners met stabiele kwaliteit, concurrerende prijzen en snelle productiecapaciteit.
We richten ons op langdurige samenwerking met filtergroothandels, aftermarket-distributeurs en industriële onderhoudsbedrijven wereldwijd.
WhatsApp/Wechat: +86 18965520297
WhatsApp/Wechat: +86 18144082725
Email: Sales@filters-king.com
Zakelijke klanten zijn welkom om OEM/ODM-maatwerk en bulkoffertes aan te vragen voor generator brandstof-waterafscheider oplossingen.
