AF25132M Fleetguard luchtfilter RS3509 CA7482SY LAF4274 E593LS
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
  • Details
AF25132M Parameter:
Onderdeel nummer
AF25132M
Deel naam
Luchtfilter
Merk
Vlootwacht
Totale hoogte
332 mm
Buitenste diameter
183 mm
Binnenste diameter
132 mm