Luchtfilter opzoeken SAC085004 AH-7908 SL12925
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
Onderdeelnummer: SAC085004
Onderdeeltype: Luchtfilter
Merk: Hifi-vervangingsonderdeel
Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 20 stuks
  • Details
Hifi luchtfilter SAC085004 AH-7908 SL12925
Belangrijkste kenmerken
  • Hoog rendement Vervangend luchtfilter voor hifi-installatie voor industriële motoren
  • Kruisverwijzingscompatibiliteit met Sakura AH-7908 En SF Schupp SL12925
  • OEM-standaardconstructie voor duurzaamheid en een lange levensduur.
  • Grote diameter (8,50 inch / 215,9 mm) en lengte (9,50 inch / 241,3 mm) voor maximale luchtstroom.
Specificaties
Onderdeelnummer SAC085004
Onderdeeltype Luchtfilter
Merk Hifi-vervanging
MOQ 20 stuks
Uitlaatdiameter 3,00 inch (76,2 mm)
Maximale lichaamsdiameter 8,50 inch (215,9 mm)
Lichaamslengte 9,50 inch (241,3 mm)