AYREST brandstoffilter FF5048 WF8405 ACD8103E BF7870 P550001 0000305828
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
De AYREST Brandstoffilter FF5048 Reference Cross WF8405 ACD8103E BF7870 P550001 0000305828 , Toegepast voor Baudouin DF4; DF6; DF8; DF12, Iveco PKPK 30 (Berliet M420X30 Engine), Renault CBH280 208kW 283hp (MIDS 06.35.40 D Engine), CLM280 208kW 283hp (MIDS 06.35.40 D Engine), CLR230 166kW 226hp (MIDR 06.02.26 D Engine) Vauxhall GM Corsa -D 1.7 CDTI 1686cc diesel 92kW 125pk (A17DTR, Z17DTR motor), Corsa Mk III 1.7 CDTI 1686cc diesel 92kW 125pk (Z17DTR motor)
  • Details
Brandstoffilter FF5048 Parameter:
Onderdeel nummer
FF5048
Deel naam
Brandstoffilter
Merk
Fleetguard
Totale hoogte
103 mm
Buitenste diameter
88,5 mm
Binnenste diameter
23 mm