Origineel ECC125004 luchtfilter
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
Origineel ECC125004 luchtfilter | CHINA EVERLASTING PARTS CO., LIMITED
  • Details
Technische specificaties
Parameter Specificatie
Uitlaatdiameter 127 mm (5,00 inch)
Lichaamsdiameter maximaal 317,5 mm (12,50 inch)
Lichaamslengte 280,1 mm (11,03 inch)