Ronde luchtfilter RU3270 RU-3270 HR152401
Nieuwe producten
LAATSTE NIEUWS
High-Quality LiuGong Replacement Filters
Onderdeelnummer: RU3270
Deeltype: luchtfilter
Merk: K&N vervanging
MOQ: 20 stcs
  • Details
Premium ronde luchtfilter RU3270
Functies
  • Zeer efficiënte filtratie met Katoenen gaas materiaal, zorgt voor een schone luchtinlaat
  • Duurzame constructie met een flens binnendiameter van 6 inch (152 mm) en een hoogte van 10 inch (254 mm)
  • Compact ontwerp met een buitendiameter van 7 5 inch (191 mm) en een flenslengte van 1 inch (25 mm)
Voordelen
Voordelen
Getuigenissen van klanten
Productspecificaties
ParameterWaarde
Flens binnendiameter6 in (152 mm)
Flenslengte1 in (25 mm)
Hoogte10 in (254 mm)
Buitendiameter7 5 in (191 mm)